Magneetventiel Brahma E7/B*A2C

Magneetventiel Brahma E7/B*A2C voor lichte olie
Het magneetventiel Brahma E7/B*A2C is een normaal gesloten(NC) ventiel voor het aansturen van de doorstroming van lichte olie. De doorstroming blijft gesloten zolang er geen spanning op de spoel staat en opent zodra het ventiel elektrisch wordt aangestuurd. Deze uitvoering werkt met een 24V DC spoel en heeft een vermogen van 10W. Het ventiel heeft 2x 1/4" buitendraad aansluitingen en een kabel van 600 mm.
Specificaties magneetventiel Brahma E7/B*A2C
| Eigenschap | Specificatie |
|---|---|
| Product | Magneetventiel Brahma |
| Type | E7/B*A2C |
| Type ventiel | Normally closed (NC) |
| Spoelspanning | 24V DC |
| Vermogen | 10W |
| Werkdruk | Max 20 bar |
| Aansluiting | 2x 1/4" Buitendraad |
| Vloeistof | Lichte olie |
| Vloeistof temperatuur | Max 80°C |
| Kabel lengte | 600mm |
| Kabel aansluiting | 2C, tweeaderige kabel |
| Beschermingsgraad | IP65 |
| Omgevingstemperatuur | 0 tot 60°C |
| Materiaal behuizing | Messing |
Brahma E7/B*A2C magneetventiel bestellen bij Altec Parts
Het magneetventiel Brahma E7/B*A2C wordt gebruikt in oliegestookte installaties en andere systemen met lichte olie. Deze uitvoering sluit aan met 2x 1/4" buitendraad aansluitingen en werkt op 24V DC. Je bestelt dit product eenvoudig online bij Altec Parts tegen scherpe prijzen. Voor 14.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden. Vragen over dit product? Onze specialisten helpen je graag verder.
Magneetventiel Brahma E7/B*A2C met 24V DC spoel, 10W vermogen en een maximale werkdruk van 20 bar. Voorzien van 2x 1/4" buitendraad aansluitingen en een kabel van 600 mm. Het ventiel is normaal gesloten (NC) en wordt elektrisch aangestuurd.
Op voorraad
- Persoonlijk en deskundig advies op maat
- Voor 14.00 uur besteld; dezelfde dag verzonden*
- Niet goed, geld terug; 14 dagen retourtermijn
- Tevreden klanten! Wij scoren een 9.7 /10
Meer informatie
| Merk | Brahma |
|---|---|
| Uitvoering | Spoel 24V |