Insteekkoppelingen passend op Snap-Tite

arrow-up-wide-short-solid

3 producten

Insteekkoppelingen passend op Snap-Tite voor hogedruksystemen

Insteekkoppelingen passend op Snap-Tite zijn AP-Click koppelingen voor systemen met een Snap-Tite passing. Deze koppelingen vormen een alternatief voor originele Snap-Tite koppelingen en worden gebruikt om slangen, leidingen en accessoires snel te koppelen en los te nemen.

Bij Altec Parts vind je AP-Click nippels en koppelingen in gehard RVS. Deze uitvoeringen zijn geschikt tot 250 bar en maximaal 200°C. Voor onderhoud is er een Viton manchet verkrijgbaar, passend in snelkoppelingen met manchetafdichting.

Toepassingen insteekkoppelingen passend op Snap-Tite

AP-Click koppelingen passend op Snap-Tite worden gebruikt in systemen waar slangen, leidingen of accessoires regelmatig worden gewisseld. De insteekverbinding maakt het aansluiten en losnemen sneller dan bij een vaste schroefverbinding.

Veelvoorkomende toepassingen zijn:

  • hogedrukreiniging en industriële reiniging
  • leidingsystemen met water of andere media
  • installaties waar accessoires regelmatig worden gewisseld
  • vervanging of uitbreiding van koppelingen met Snap-Tite passing
  • toepassingen met temperaturen tot maximaal 200°C
  • onderhoud aan snelkoppelingen met manchetafdichting

Let bij het kiezen op de aansluiting, pinmaat, werkdruk en temperatuur. De AP-Click nippel is het insteekdeel. De AP-Click koppeling is de tegenkoppeling. De Viton manchet wordt gebruikt voor onderhoud aan koppelingen met manchetafdichting.

Overzicht AP-Click koppelingen passend op Snap-Tite

Product Artikelcode Druk Aansluitingen / maat Temperatuur Materiaal Extra
AP-Click nippel - Passend op Snap-Tite AP-Click nippel 250 bar 3/8" t/m 1/2" max. 200°C RVS gehard Pin Ø12,9 mm - Ø15,9 mm
AP-Click koppeling - Passend op Snap-Tite AP-Click koppeling 250 bar 3/8" t/m 1/2" max. 200°C RVS gehard Tegenkoppeling voor Snap-Tite passing
Manchet Viton - Past ook in Snap-Tite snelkoppeling met manchetafdichting Manvit 3/8" t/m 1/2" max. 200°C Viton Voor snelkoppelingen met manchetafdichting


AP-Click koppelingen passend op Snap-Tite eenvoudig bestellen

Met AP-Click insteekkoppelingen passend op Snap-Tite sluit je slangen, leidingen en accessoires snel aan binnen hogedruk- en industriële systemen. Door te letten op aansluiting, pinmaat, materiaal en temperatuur kies je de juiste uitvoering voor jouw toepassing. Bij Altec Parts bestel je eenvoudig AP-Click nippels, koppelingen en Viton manchetten passend op Snap-Tite. Je profiteert van scherpe prijzen en voor 14:00 besteld, dezelfde dag verzonden. Kom je er niet uit welke koppeling je nodig hebt, neem dan contact met ons op, onze specialisten helpen je graag verder.