Brandertransformator Brahma TD2LVCA - Inclusief kabel

Brandertransformator Brahma TD2LVCA inclusief kabel
De brandertransformator Brahma TD2LVCA is een elektronische ontstekingstransformator voor brandertoepassingen met een 24V DC voeding. Deze trafo wordt gebruikt om een hoge spanning op te wekken voor de ontsteking via de elektroden. De uitvoering heeft een primaire spanning van 24V DC en een primaire stroom van 2,1A. Secundair levert de transformator 2x 12kV met 25mA. Deze brandertransformator wordt geleverd inclusief kabel en is geschikt voor Tecnomec branderketels.
Specificaties brandertransformator Brahma TD2LVCA inclusief kabel
| Eigenschap | Specificatie |
|---|---|
| Product | Brandertransformator |
| Merk | Brahma |
| Type | TD2LVCA |
| Primaire spanning | 24V DC |
| Primaire stroom | 2,1A |
| Secundaire spanning | 2x 12kV |
| Secundaire stroom | 25mA |
| Inschakelduur | ED 50% in 2 min |
| Kabel | Inclusief kabel |
| Toepassing | Elektronische ontstekingstransformator voor branders |
| Geschikt voor | Tecnomec branderketels |
Brahma TD2LVCA brandertransformator bestellen bij Altec Parts
De brandertransformator Brahma TD2LVCA wordt gebruikt voor de ontsteking in brandertoepassingen waar een hoge spanning nodig is. Deze uitvoering heeft een 24V DC aansluiting, een secundaire uitgang van 2x 12kV en wordt geleverd inclusief kabel. Je bestelt dit product eenvoudig online bij Altec Parts tegen scherpe prijzen. Voor 14.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden. Vragen over dit product? Onze specialisten helpen je graag verder.
Brandertransformator Brahma TD2LVCA inclusief kabel, met primaire spanning van 24V DC en 2,1A. De trafo levert secundair 2x 12kV bij 25mA en heeft een inschakelduur van ED 50% in 2 min. Geschikt voor Tecnomec branderketels.
Niet op voorraad
- Persoonlijk en deskundig advies op maat
- Voor 14.00 uur besteld; dezelfde dag verzonden*
- Niet goed, geld terug; 14 dagen retourtermijn
- Tevreden klanten! Wij scoren een 9.7 /10
Meer informatie
| Merk | Brahma |
|---|---|
| Voltage | 24V |