Wasborstel met natuur- en synthetisch haar

Wasborstel met natuur- en synthetisch haar – 60mm haarlengte
Deze wasborstel combineert natuurhaar met synthetische vezels, wat zorgt voor een combinatie van zachtheid en veerkracht tijdens het wassen. De borstel heeft een haarlengte van 60mm en is voorzien van een 1/4" binnendraad aansluiting. De uitvoering komt standaard met een kunststof houder met rubber rand, die het oppervlak beschermt tijdens het wassen.
Door de mix van natuurhaar en synthetisch haar is deze wasborstel geschikt voor gebruik op uiteenlopende oppervlakken waar zowel reinigend vermogen als bescherming van het lakwerk belangrijk zijn.
Specificaties wasborstel met natuur- en synthetisch haar
| Eigenschap | Specificatie |
|---|---|
| Materiaal haar | Natuur- en synthetisch haar |
| Haarlengte | 60 mm |
| Aansluiting | 1/4" Binnendraad |
| Houder | Kunststof houder met rubber rand |
Bestel de wasborstel met natuur- en synthetisch haar online
Deze wasborstel is direct beschikbaar bij Altec Parts. De kunststof houder met rubber rand beschermt het te wassen oppervlak en de 1/4" binnendraad sluit aan op standaard wasborstelhoudersystemen. Je bestelt hem eenvoudig online tegen scherpe prijzen. Voor 14:00 besteld, dezelfde dag verzonden. Vragen over de juiste wasborstel voor jouw toepassing? Onze specialisten helpen je graag verder.
De wasborstel met natuur- en synthetisch haar heeft een haarlengte van 60mm en een 1/4" binnendraad aansluiting. De borstel wordt geleverd met een kunststof houder met rubber rand die het oppervlak beschermt tijdens gebruik.
Op voorraad
- Persoonlijk en deskundig advies op maat
- Voor 14.00 uur besteld; dezelfde dag verzonden*
- Niet goed, geld terug; 14 dagen retourtermijn
- Tevreden klanten! Wij scoren een 9.7 /10
Meer informatie
| Merk | R+M Suttner |
|---|