Swivel DYL - 3 Lagers - High Speed

Mosmatic swivel DYL
De swivel DYL wordt toegepast in installaties waar onderdelen continu draaien en waarbij een draaikoppeling nodig is om deze beweging op te vangen zonder extra belasting op de installatie. Deze mosmatic swivel zorgt ervoor dat componenten ten opzichte van elkaar kunnen blijven bewegen tijdens gebruik.
De uitvoering met drie lagers maakt een gelijkmatige rotatie mogelijk bij hogere toerentallen. Hierdoor blijft de werking constant tijdens langdurig gebruik. Het RVS binnenwerk is geschikt voor contact met water en verschillende vloeistoffen binnen het opgegeven bereik. De behuizing is uitgevoerd in vernikkeld messing en de hardmetalen afdichting is bestand tegen slijtage bij intensief gebruik.
Dit type wordt ingezet in systemen waar hoge rotatiesnelheden voorkomen, zoals reinigingstechniek, agritechniek en industriële toepassingen.
Toepassingen swivel DYL
De swivel DYL wordt gebruikt in situaties waar een draaikoppeling nodig is bij hogere snelheden en continu gebruik.
Veelvoorkomende toepassingen zijn:
- Toepassingen in de landbouw
- Reiniging van transportbanden
- Toepassingen in de voedingsmiddelenindustrie
- Onderdelenreinigers
- Zelfroterende reinigingstoepassingen
- Oppervlaktereinigers
- Touchless wasinstallaties
- Tunnelwasinstallaties
Specificaties swivel DYL
| Eigenschap | 56003 | 56101 | 56103 | 56104 |
|---|---|---|---|---|
| Product | Mosmatic swivel DYL | |||
| Nominale doorlaat (NW) | NW6 | NW6 | NW6 | NW6 |
| Aansluiting | 1/4" Bi x 3/8" Bu | 3/8" Bi x 1/4" Bu | 3/8" Bi x 3/8" Bu | 2x 3/8" Bi |
| Werkdruk | Max 275 bar | |||
| Temperatuurbereik | Max 120°C | |||
| Rotatiesnelheid | Max 2000 tpm | |||
| Afdichting | Hardmetaal | |||
| Binnenwerk | RVS | |||
| Behuizing | Messing vernikkeld | |||
| Lagering | 3 lagers | |||
Draaikoppeling voor toepassingen met hoge rotatiesnelheid
De swivel DYL is bedoeld voor installaties waar onderdelen met hoge snelheid blijven draaien en waarbij een constante werking nodig is. Door de constructie met drie lagers blijft de rotatie gelijkmatig tijdens gebruik. Bestel de mosmatic swivel eenvoudig online en kies de juiste uitvoering voor jouw toepassing. Voor 14:00 uur besteld, dezelfde dag verzonden. Heb je vragen over de juiste swivel koppeling? Onze specialisten helpen je graag verder.
De mosmatic swivel DYL is een draaikoppeling met 3 lagers, ontwikkeld voor toepassingen met hoge rotatiesnelheden tot 2000 tpm. Deze swivel koppeling heeft een RVS binnenwerk, een behuizing van vernikkeld messing en een hardmetalen afdichting. De swivel is geschikt voor gebruik met water en andere vloeistoffen binnen het opgegeven bereik. De maximale werkdruk bedraagt 275 bar en de maximale temperatuur is 120°C.
Op voorraad
- Persoonlijk en deskundig advies op maat
- Voor 14.00 uur besteld; dezelfde dag verzonden*
- Niet goed, geld terug; 14 dagen retourtermijn
- Tevreden klanten! Wij scoren een 9.7 /10
Meer informatie
| Merk | Mosmatic |
|---|---|
| Type | DYL |
| Maximale druk (Bar) | 275 |
| Max Temperatuur °C | 120 |
| Toerental | 2000 |