Swivel 90° WDBL - 2 Lagers

Mosmatic swivel 90° WDBL voor haakse toepassingen met hogere rotatiesnelheid
De swivel 90° WDBL is een haakse draaikoppeling die wordt toegepast in hogedrukinstallaties waar een hoekverbinding en een hogere rotatiesnelheid nodig zijn. Deze mosmatic swivel maakt het mogelijk om componenten onder een hoek te verbinden, terwijl de draaibeweging behouden blijft tijdens gebruik.
De uitvoering met dubbele lagering zorgt voor een stabiele rotatie bij hogere toerentallen. Het binnenwerk is gemaakt van RVS en de behuizing van vernikkeld messing. De NBR afdichting zorgt voor een goede afsluiting. De swivel is geschikt voor toepassingen met water en vergelijkbare vloeistoffen binnen het opgegeven bereik.
Toepassingen swivel 90° WDBL
De swivel 90° WDBL wordt gebruikt in installaties waar een haakse koppeling nodig is en waar onderdelen draaien tijdens gebruik.
Veelvoorkomende toepassingen zijn:
- Plafondzwenkarmen
- Toepassingen in de foodindustrie
- Haspelsystemen
- Hogedrukreinigers
Door de constructie met twee lagers blijft rotatie mogelijk bij hogere snelheden, terwijl de aansluiting vrij kan bewegen.
Specificaties swivel 90° WDBL
| Eigenschap | WDBL |
|---|---|
| Product | Mosmatic swivel 90° WDBL |
| Nominale doorlaat (NW) | NW10 |
| Aansluiting | 3/8" Bi x 3/8" Bu (conisch) |
| Werkdruk | Max 275 bar |
| Temperatuur | Max 120°C |
| Rotatiesnelheid | Max 200 tpm |
| Afdichting | NBR |
| Binnenwerk | RVS |
| Behuizing | Messing vernikkeld |
| Lagering | 2 lagers |
Haakse draaikoppeling voor hogere rotatiesnelheden
De swivel 90° WDBL wordt gebruikt in installaties waar een haakse verbinding en een hogere rotatiesnelheid nodig zijn. De dubbele lagering maakt een constante draaibeweging mogelijk bij hogere toerentallen, terwijl de doorstroming behouden blijft. Bestel de mosmatic swivel eenvoudig online en profiteer van scherpe prijzen. Voor 14:00 uur besteld, dezelfde dag verzonden. Heb je vragen over de juiste swivel koppeling of aansluiting? Onze specialisten helpen je graag verder.
De mosmatic swivel 90° WDBL is een haakse draaikoppeling met 2 lagers, geschikt voor 275 bar en rotaties tot 200 tpm. De combinatie van RVS binnenwerk, vernikkeld messing behuizing en NBR afdichting maakt deze swivel geschikt voor water in hogedruktoepassingen.
Op voorraad
- Persoonlijk en deskundig advies op maat
- Voor 14.00 uur besteld; dezelfde dag verzonden*
- Niet goed, geld terug; 14 dagen retourtermijn
- Tevreden klanten! Wij scoren een 9.7 /10
Meer informatie
| Merk | Mosmatic |
|---|---|
| Type | WDBL |
| Maximale druk (Bar) | 275 |
| Max Temperatuur °C | 120 |
| Toerental | 200 |