Schachtreiniger TXS-2F met beschermplaat en 2 rotorarmen

Schachtreiniger TXS-2F met beschermplaat voor verticale reiniging
De schachtreiniger TXS-2F is een roterende reinigingskop voor het reinigen van schachten, putten, mangaten en andere verticale ruimtes. De waterdruk brengt de kop in beweging tijdens gebruik. De 2 vaste rotorarmen verdelen het water langs de binnenzijde van de schacht, zodat de wand rondom wordt gereinigd. De beschermplaat helpt om de reinigingskop goed te positioneren en beschermt de roterende delen tijdens het werk.
Deze schachtreiniger is uitgevoerd in RVS en is geschikt voor een werkdruk tot 170 bar en watertemperaturen tot 120°C. De TXS-2F is verkrijgbaar in diameters van Ø300 mm tot Ø800 mm met een hoogte van 75 mm. De schachtreiniger heeft een 1/2" binnendraad aansluiting en is geschikt voor 2 nozzles met 1/8" aansluiting. De nozzles worden niet standaard meegeleverd en moeten worden gekozen op basis van de werkdruk en het debiet van de installatie.
Toepassingen schachtreiniger TXS-2F met beschermplaat en 2 rotorarmen
De TXS-2F wordt gebruikt voor het reinigen van diverse verticale ruimtes, denk aan schachten, putten en mangaten. De beschermplaat ligt boven de reinigingskop en beschermt de draaiende delen bij gebruik in verticale openingen. De vaste rotorarmen maken deze uitvoering geschikt voor toepassingen waarbij de sproeihoek niet hoeft te worden aangepast.
Toepassingen zijn onder andere:
- Reiniging van schachten en mangaten
- Reiniging van verticale leidingen en putten
- Reiniging van liftstations
- Reiniging van lange verticale openingen
De schachtreiniger wordt aangesloten op een hogedrukslang of lans en daarna in de te reinigen ruimte geplaatst. Tijdens gebruik laat de waterdruk de kop draaien. Gebruik de reiniger niet zonder de beschermende constructie, zodat de roterende delen tijdens het reinigen beschermd blijven.
Specificaties Schachtreiniger TXS-2F met beschermplaat en 2 rotorarmen
| Eigenschap | 81033 | 81043 | 81083 |
|---|---|---|---|
| Product | TXS-2F Schachtreiniger met beschermplaat | ||
| Diameter | Ø300 mm | Ø400 mm | Ø800 mm |
| Werkdruk | 170 Bar | ||
| Temperatuur | Max 120°C | ||
| Hoogte | 75 mm | ||
| Aansluiting | 1/2" Binnendraad | ||
| Materiaal | RVS | ||
| Rotorarmen | 2 vaste rotorarmen | ||
| Nozzle aansluiting | 2x 1/8" | ||
| Nozzles | Exclusief nozzles | ||
| Gewicht | 3,7 kg | 4,4 kg | 9,5 kg |
| Toepassing | Reiniging van schachten, mangaten, liftstations en verticale ruimtes | ||
TXS-2F schachtreiniger eenvoudig online bestellen
De schachtreiniger TXS-2F is geschikt voor het reinigen van schachten, mangaten, liftstations en andere verticale ruimtes met water onder hoge druk. Door de keuze uit meerdere diameters kan de uitvoering worden afgestemd op de opening en de toepassing. Bij Altec Parts bestel je eenvoudig online tegen scherpe prijzen. Voor 14.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden. Vragen over diameter, nozzles of aansluiting? Onze specialisten helpen je graag verder.
De RVS schachtreiniger TXS-2F heeft een beschermplaat en 2 vaste rotorarmen. De waterdruk brengt de kop in rotatie, waarna de rotorarmen het water langs de binnenzijde van de schacht of put verdelen. De reiniger is geschikt voor een werkdruk tot 170 bar en watertemperaturen tot 120°C. Deze uitvoering wordt geleverd zonder nozzles en is geschikt voor 2x 1/8" nozzles, die worden gekozen op basis van de werkdruk en het debiet van de installatie.
Niet op voorraad
- Persoonlijk en deskundig advies op maat
- Voor 14.00 uur besteld; dezelfde dag verzonden*
- Niet goed, geld terug; 14 dagen retourtermijn
- Tevreden klanten! Wij scoren een 9.7 /10
Meer informatie
| Werkdruk Bar | 170 |
|---|---|
| Max Temperatuur °C | 120 |
| Maat aansluiting | 1/2" |
| Materiaal | RVS |