Swivel SW90 - Haaks - RVS

Haakse swivel SW90 van RVS voor vaste aansluitingen
De swivel SW90 haaks is een draaikoppeling voor toepassingen waarbij een aansluiting onder een hoek nodig is en waarbij de slang moet kunnen meedraaien zonder te verdraaien. Deze swivel koppeling voorkomt dat spanning op de slang ontstaat. Door de volledig RVS uitvoering is deze swivel water geschikt voor toepassingen tot 350 bar en temperaturen tot 160°C.
Toepassing Swivel SW90 - Haaks - RVS
De swivel SW90 wordt gebruikt in installaties waar een haakse aansluiting nodig is en waar slangen tijdens gebruik bewegen. Door de draaifunctie blijft de slang in positie en wordt verdraaien voorkomen.
Deze draaikoppeling wordt onder andere toegepast in:
- Hogedruk reiniging
- Industriële installaties
- Systemen met beperkte inbouwruimte
Specificaties Swivel SW90 - Haaks - RVS
| Eigenschap | SW90 RVS |
|---|---|
| Product | Swivel SW90 - Haaks |
| Aansluiting | 1/2" Bu x 1/2" Bi |
| Werkdruk | Max 350 bar |
| Debiet | Max 80 l/min |
| Temperatuurbereik | Continu 90°C Kortstondig 160°C |
| Rotatiesnelheid | Max 30 tpm |
| Materiaal | RVS |
| Afdichting | FKM (Viton) |
Bestel eenvoudig jouw swivel bij Altec Parts
De swivel SW90 haaks wordt gebruikt in systemen waar een hoekverbinding nodig is en waarbij beweging in de slang voorkomt. De constructie zorgt ervoor dat de slang niet meedraait en beperkt slijtage aan koppelingen en leidingen. Dit helpt om de werking van het systeem gelijkmatig te houden tijdens gebruik. Je bestelt deze draaikoppeling eenvoudig online. Je profiteert van scherpe prijzen en een snelle levering. Voor 14.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden. Heb je vragen over de juiste uitvoering, onze specialisten helpen je graag verder.
De swivel SW90 is een haakse draaikoppeling met twee 1/2" aansluitingen, geschikt tot 350 bar en 80 l/min. Uitgevoerd in RVS met Viton afdichting voor gebruik tot 160°C.
Op voorraad
- Persoonlijk en deskundig advies op maat
- Voor 14.00 uur besteld; dezelfde dag verzonden*
- Niet goed, geld terug; 14 dagen retourtermijn
- Tevreden klanten! Wij scoren een 9.7 /10
Meer informatie
| Merk | PA |
|---|---|
| Maximale druk (Bar) | 350 |
| Materiaal | RVS |
| Max Temperatuur °C | 160 |
| Toerental | 30 |
| Uitvoering | Haaks |