Fotocel voor vlambeveiliging inclusief houder - Brahma FC8

Fotocel Brahma FC8 voor vlambeveiliging met houder
De fotocel voor vlambeveiliging inclusief houder Brahma FC8 wordt gebruikt voor vlamdetectie in branderinstallaties. De fotocel registreert het licht van de vlam en geeft dit signaal door aan de brander. Deze uitvoering wordt geleverd met houder en heeft een kabellengte van 620 mm. De fotocel wordt toegepast als onderdeel van de vlambeveiliging, zodat de branderautomaat kan controleren of er een vlam aanwezig is.
Specificaties fotocel voor vlambeveiliging inclusief houder - Brahma FC8
| Eigenschap | Specificatie |
|---|---|
| Product | Fotocel voor vlambeveiliging inclusief houder |
| Merk | Brahma |
| Type | FC8 |
| Detectie | Belichting aan de voorzijde |
| Kabellengte | 620 mm |
| Gebruik | Voor het controleren van de aanwezigheid van vlam via lichtdetectie |
Fotocel Brahma FC8 bestellen bij Altec Parts
De fotocel voor vlambeveiliging inclusief houder Brahma FC8 wordt gebruikt wanneer de vlamdetectie in een branderinstallatie moet worden vervangen of aangevuld. Deze uitvoering registreert het licht van de vlam en geeft dit door aan de branderautomaat. Je bestelt dit product eenvoudig online bij Altec Parts tegen scherpe prijzen. Voor 14.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden. Vragen over dit product? Onze specialisten helpen je graag verder.
Fotocel voor vlambeveiliging inclusief houder Brahma FC8. Uitgevoerd met een kabellengte van 620 mm en bedoeld voor vlamdetectie in branderinstallaties.
Op voorraad
- Persoonlijk en deskundig advies op maat
- Voor 14.00 uur besteld; dezelfde dag verzonden*
- Niet goed, geld terug; 14 dagen retourtermijn
- Tevreden klanten! Wij scoren een 9.7 /10